Bez kategorii

Serum do rzęs, czyli produkt, który musi mieć każda kobieta

Nawet najładniejsze oczy muszą mieć właściwą oprawę. Zdrowe, długie i gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Niestety, natura nierzadko płata nam prawdziwe figle. Wiele kobiet ma rzęsy krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście dzisiaj w sklepach kosmetycznych i aptekach znajdziemy specjalistyczne produkty , które sprawią, że kondycja rzęs szybko ulegnie poprawie. Odpowiednio dobrane serum sprawi, że rzęsy będą wreszcie długie, gęste i przestaną wypadać. Jakie składniki zawiera dobre serum do rzęs? Jak należy stosować takie kosmetyki? Najlepsza Odżywka Do Rzęs – https://www.przedluzanierzes.net.pl/miralash/ .

Składniki, po które najczęściej sięgają producenci
To, jakie składniki zastosowane zostały w serum do rzęs zależy oczywiście od producenta. Wskazać można jednak te, które wykorzystywane są bardzo często. Zalicza się do nich między innymi bimatoprost. Jest to substancja naprawdę silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum świetnie wydłuża rzęsy, a na efekty naprawdę nie trzeba długo czekać. Jednocześnie substancja jest bezpieczna i jej stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Naprawdę często serum do rzęs zawiera również prowitaminę B5 oraz witaminę E. Są to składniki wnikające głęboko w strukturę rzęs, a w efekcie|w konsekwencji poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się o wiele mocniejsze, lśniące, nie łamią się i nie kruszą. Substancją, po którą również zaskakująco często sięgają producenci kosmetyków tego rodzaju jest kwas hialuronowy. Głęboko nawilża on rzęsy, sprawia również, że stają się gładsze.

Doskonałe serum do rzęs ma w swoim składzie także alantoinę. Sprawia ona, że nie trzeba obawiać się podrażnień oraz zaczerwienia niezwykle wrażliwej okolicy oczu. Serum do rzęs – ze względu na miejsce, na które jest nakładane – musi być dawać oczekiwane efekty, ale także musi być delikatne. Właśnie dlatego producenci często stawiają na wyciągi roślinne. Do tych stosowanych naprawdę często zalicza się ten z tataraku działający przeciwzapalnie, a także z nagietka o działaniu regeneracyjnym. Doskonale sprawdza się także ekstrakt z lnu zapewniający ochronę przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które także stosowane są w przypadku tego rodzaju kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu oraz palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych chętnie stosowanych w produkcji serum do rzęs stosowane są również nanopetydy i molekuły aminokwasów. To substancje nasilające działanie wydłużające rzęsy. Dzięki nim rzęsy naprawdę w krótkim czasie stają także wyraźnie grubsze.

Jak długo trzeba czekać na efekty?
Sięgając po serum do rzęs, należy pamiętać, że pierwsze efekty będą wyraźnie widoczne po około miesiącu. Na maksymalny efekt należy jednak poczekać znacznie dłużej, bo nawet sześć miesięcy. Jeżeli jednak postawiłyśmy na naprawdę dobre serum, opłaca się czekać. Rzęsy staną się bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko będzie miało wyjątkową oprawę.

Gdzie kupić serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez problemu znaleźć można dzisiaj w każdym sklepie sprzedającym kosmetyki. Także niektóre apteki mają w swojej ofercie najwyższej jakości kosmetyki dbające o nasze rzęsy.

W każdym sklepie kosmetycznym znaleźć można dzisiaj ogromny wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który pokochać powinna każda przedstawicielka płci pięknej. Precyzyjnie dobrany skład i regularne stosowanie sprawią, że każda pani będzie mogła cieszyć się pięknymi, zdrowymi rzęsami, które będą odporne na złamania. Bez wątpienia wysokiej jakości serum do rzęs to kosmetyk, po który warto sięgać nawet wtedy, kiedy nasze rzęsy są nawet dobrej formie. To kosmetyk za który warto zapłacić naprawdę sporo.

Dodaj komentarz